Kategoriler
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 10 Ürün

Her marka model çamaşır makinesi amortisörlerini online olarak websitemizden uygun fiyat gün içinde stoktan kargolama imkanıyla sipariş edebilirsiniz.

Arçelik - Beko - Altus - Bosch - Siemens - Profilo - Vestel - Seg - Regal - Ariston - Hotpoint - İndesit - Samsung - LG vb. tüm çamaşır makinelerinin amortisörlerini web sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin kazan ekipmanları arasında yer alan amortisörler, makinenin çalışma prensibinde çok önemli rol almaktadır. Makineniz yıkama esnasında kazan içinde bulunan yükü eşit dağıtmak ve gövde içerisinde makinenize zarar vermemesi sağlamak için amortisör kullanılmaktadır. Makineniz yıllarca kullanım ve fazla yüke maruz kalarak amortisörleri arızalanmış olabilir. Amortisör arızalarının tespitinde en önemli gösterge makineniz yıkama ve sıkma esnasında fazla sarsılıp, vuruntu sesi çıkarmaktadır. Bir başka göstergesi ise yıkama ve sıkma esnasında makinenizin yer değiştirmesidir. Böyle durumlarda çamaşır makinenize ait olan doğru ürünü almak için www.212yedekparca.com adresinde bulunan Çamaşır Makinesi Amortisör kategorisine giriş yapmanız yeterlidir.

Bize 0553-729-69-62 numaralı Müşteri Destek Hattımızdan Hafta içi : 08:00-17:00 Cumartesi : 09:00-14:00 saat aralıklarında ulaşabilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.